Kontakt headericon

Vi ser fram emot att höra från dig via telefon, epost eller Skype men vanligt brev och besök är självklart välkommet.

Några av medarbetarnas namn är klickbara för personlig presentation! 

Kontor

Huvudkontor – Kinna
Filtac AB
Lyddevägen 17
511 58 Kinna

Växel: 0320 – 211 440
Order: sales@filtac.com
Fax: 0320 – 211 444
info@filtac.com

Bolagsform: Aktiebolag
Org.nr.: 556652-2750
Registrerat för F-skatt
Bank: Skandinaviska Enskilda Banken AB (publ), 106 40 Stockholm, SWEDEN
SEB VAT no: SE502032908101
IBAN: SE21 5000 0000 0511 8105 1274
SWIFT/BIC: ESSESESS

Personal

Johan Bergdahl (Läs mer »)
VD
Mobil: 0705 – 67 98 29
johan.bergdahl@filtac.com
Skype

Stefan Andersson (Läs mer »)
Försäljningsingenjör
Industriell Ventilation
Mobil: 0725 – 27 70 62
stefan.andersson@filtac.com
Skype

Fredrik Andreasson (Läs mer»)
Projektledare
Power Systems/Industriell Ventilation
Mobil: 0725 – 27 70 64
fredrik.andreasson@filtac.com
Skype

Magnus Andreasson (Läs mer»)
Affärsområdeschef
Industriell Ventilation
Mobil: 0725 – 27 70 67
magnus.andreasson@filtac.com
Skype

Lars Qvist
Försäljningschef
Mobil: 0725 – 27 70 65
lars.qvist@filtac.com
Skype

Peter Bergqvist (Läs mer »)
Konstruktör
Mobil: 0725 – 27 70 63
peter.bergqvist@filtac.com
Skype

Anton Grandén (Läs mer »)
Konstruktör
Mobil: 0768 – 19 51 10
anton.granden@filtac.com
Skype

Martin Lindqvist (Läs mer »)
Avdelningschef
Teknik
Mobil: 0725 – 27 70 66
martin.lindqvist@filtac.com
Skype

Anders Löfgren (Läs mer »)
Försäljningsingenjör
Filtrering
Mobil: 0705 – 21 25 65
anders.lofgren@menardifilters.com
Skype

Mikael Sandberg (Läs mer »)
Inköps- och produktionsansvarig
Mobil: 0725 – 27 70 68
mikael.sandberg@filtac.com
Skype

Rebecca Carlsson (Läs mer »)
Sales Support and Admin
Mobil: 0725 – 27 70 61
rebecca.carlsson@filtac.com
Skype